Thomas Stanghelle fra Nesodden smelte til, da det ble auksjonert bort to deltakerplasser i "Nytt på Nytt" i forbindelse med TV-aksjonen.
|
kirsten berit romstad
|
|
| Publisert 03.11.2008 kl 23:00 Oppdatert 03.11.2008 kl 15:04 |
For 51 000 kroner fikk Stanghelle delta i det populære programmet, kjent for sine særdeles munnrappe deltakere. Samtidig fikk han mulighet til å presentere Lindesnes trekkspillklubb som så langt forgjeves har forsøkt å få sitt innsmett i operaen. Stanghelle er i ferd med å komponere en opera, spesialsydd for Lindesnes trekkspillklubbs flinke utøvere. Han gir overfor Østlandssendingen uttrykk for at han håper at en trekkspillopera kan åpne operaen for alle.
Fotballmagasinet DFI-trener Frode Birkeland kommer med et topptent mannskap mot tabelljumbo Selbak til kveldens 3. divisjonsoppgjør på Seiersten stadion. Les mer
Kalenderen fra Follopuls | ||
Nye bilder | ||