...
Gry Larsson fra Drøbak har skrevet bok om healeren Terje Aasjord. Foto: Mariann L. Dahle

Bok om uvanlig healer

Gry Larsson fra Drøbak har skrevet bok om en norsk healer som etterlyser samarbeid med forskere og leger.

Mariann L Dahle
Mariann Leines Dahle Profil E-post
Publisert 07.03.2013 kl 14:43 Oppdatert 07.03.2013 kl 14:43

Tips en venn på e-post:

Det har vist seg å være vanskeligere å få til enn man kanskje skulle tro.

- Temaet er kontroversielt og det vitenskapelige miljøet holder fortsatt avstand, sier forfatteren som har jobbet med boken i tre år.

Terje Aasjord er den første healeren i Norge som har vært med på et vitenskapelig forsøk for å å teste hvordan healing virker på kreftceller. I boken kan du lese mer om forsøket, samt Aasjords opplevelser med healingenergien.

Forfatteren og boken leser du mer om i Amtas papirutgave fredag.



På forsiden nå


...

Surfer på "ny" strand

Nyheter Det blir windsurfingfestival på Torkildstranda når den offisielt åpner etter restaurering lørdag. Les mer

Medina på kantina

...

Kultur Chris Medina holdt konsert for pasientene på Sunnaas sykehus torsdag kveld. Les mer

...

Rett fra Italia til Drøbak

Nyheter – Jeg kommer! Og jeg gleder meg, sier eks-proffsyklist Dag Erik Pedersen, som grytidlig søndag morgen avbryter Italia-oppholdet for å rekke Drøbakrittet. Les mer

...

Kommer til Borgen

Kultur Ingrid Olava kommer til Oscarsborg Akustiske. Det samme gjør talentfull idol-deltaker og kjente artister som har gjestet "Hver gang vi møtes". Og selvfølgelig mange flere ... Les mer

Redaktøransvar
Redaktøransvar
Innholdet i utskriften er vernet etter åndsverklovens regler.
Utskriften er kun til privat bruk og kan ikke benyttes på annen måte.
Kopiering eller spredning av innholdet krever avtale med rettighetshaver eller Kopinor.