Her kan du se hvem som skal konfirmere seg

Artikkelen er over 3 år gammel
DEL

Kirkelige konfirmanter Nesodden

Nesodden 5. mai kl 11:00

Alexander Letting-Holst

Håvard Kjærheim Fredwall

Ida Lillebo Sletten

Krister Woll

Maja Koteng

Marthe Myklebust Brekke

Maya Cornelia Brøndbo Haugum

Milla Olin Robsahm Mykløen

Vincent Vaske

Skoklefall 5. mai kl 11:00

Astrid Maur Rødsand

Bjarke Skot Paulsen

Filip Kirksæther Fylling

Henrik Skaanes Steigård

Inger Sofia Berstad

Kasper Emil Andersen Wehmer

Kristian Trinerud Meland

Madeleine Jeanette Bjerke

Markus Eide Sørland

Martine Skaanes Steigård

Nico André Ødegaard

Humanistiske konfirmanter Nesodden

Lørdag 7. mai kl.10:30

Frida Yang Nergaard Drake

Zeina Helén Samb Eyde

Øyvind Løvig Halvorsen

Sverre Jervell

Iben Ossavy Kolbenstvedt

Ole Martin Krohn

Sara Maria Lang

Ronja Andresen Larsson

Carl Fredrik Løvenskiold

Caroline Løvenskiold

Giovanni Mehammer Madeira

Sofie Hyun Pettersen Malsten

Maria Sæthren Martinsen

Kasper Pedersen Nyke

Synne Leden Nytrøen

Mikael Iversen Orlich

Willliam Ormseth

Tom Viggo Ousland

Tom Samuel Resvoll

William Thongsuk Rye

Martin Alexander Aksjøberg Sevaldson

Lørdag 7. mai kl.12.30

Hanna Cecilie Askholt

Edvard Bjørnevik

Nora Kjenner Brånå

Leo Holtan Bøckman

Adrian Alexander Derlick

Tobias Enoksen

Aurora Freitag

Nils Frey Frøslie

Henrik Tjernshaugen Gjefle

Anders Ruud Hamborg

Marie Kjelaas

Dion Lind

Stian Lindseth

Johan Jamil Ganouri Mjelve

Klara Emilie Blomma Arntzen Mohn

Emil Øvregård Myhr

Kjartan Oftedal Nilsen

Åsmund Hellwig Ophus

Julia Helena Aksjøberg Sevaldson

Jeppe Volden Skara

Thora Skybak

Rikke Balgaard Skåttet

Josefine Strøm Selma Thuen Tingstad

Jonas Holm Ulshagen

Nora Voll

Linnea Wangensteen Væge

Ingebjørg Østbye

Lørdag 7. mai kl.14.30

Sindre Kibsgaard Andersen

Simone Bergh

Maria Victoria Bordøy

Christopher Graff Combs

Brage Grande

Embla Amanda Bi Granly

Sofie Gaiane Hagen

Alva Fjellanger Hellesø

Julian Horn

Henrik Hilmen Jørstad

Sandi Kemi

Mats Gathe Knudsen

Håvard Langvatn

Magnus Løvlien

Mira Thune Munthe-Kaas

Oskar Sandlie Nikkerud

Henna Sammerud

Casper Leonard Moen Skipenes

Monica Celine Bergseth Solberg

Nicolas Holter Størmer

Filippa Herheim Tassell

Ada Marie NetelandTronshart

Hulda Myhren Øverås

Søndag 8. mai kl.12.30

Victor Magnus Attramadal

Johannes Bjørnstad

Jonas Brandt

Mathias Benjamin Brenden

Aksel Gøytil Bødtker

Minali Conradi

Embla Grude Flekkøy

August Myklebost Giæver

Martin Belboe Hagen

Margit Iselin Schrader Haugland

Erle Nymark Hauki

Selma Helsingen

Eirig Wyn Jones

Maren Hansen Kjensli

Ragna Myhr Kjus

Lina Lucia Rojas Kopperud

Tuva Sundbye Lindstad

Sander Lundblad

Simon Alexandersen Magnryd

Bastian Rausand

August Olsen Rommetveit

Brage Nordeng Samnøy

Jonas Fagerli Simonsen

Jonas Skar

Vanya Cheng Wiik

Jonas Stensrud Østlie

Artikkeltags